Najczęstsze pytania


Wieszaki ekologiczne z tektury to nowość na polskim rynku. Tu uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z wieszakami tekturowymi.

 

Dlaczego wieszaki tekturowe są ekologiczne?

Tak, wszystkie nasze tekturowe wieszaki są w 100% ekologiczne. Produkt nadaje się w 100% do recyklingu. Wykonany jest w całości z materiałów ekologicznych, które ulegają biodegradacji. Przy jego produkcji nie stosuje się barwników chemicznych oraz klejów.

 

Ile kosztuje ekologiczny wieszak z tektury?

Cena wieszaków tekturowych jest uzależniona od zamówionej ilości. Przejdź do zakładki kontakt i wyceń projekt lub napisz do nas czego potrzebujesz.

 

Kształty wieszaków z tektury?

Każdy wieszak tekturowy może mieć kształt i rozmiar odpowiadający Twoim potrzebom. Daje to niemal nieograniczone pole do spersonalizowania wieszaka, który będzie stanowił idealne dopełnienie Twojego produktu.

 

Rodzaje druku na wieszakach tekturowych?

Tektura, z której je wykonujemy pozwala na zastosowanie wielu szlachetnych technik drukarskich tj. tłoczenie (suchy tłok), hot-stamping (do wyboru wiele kolorów i rodzaju foli), kaszerowanie. Przy małych nakładach możemy zastosować ekologiczny druk UV, bądź grawerowanie laserem CO2.

 

Ile zajmują miejsca wieszaki z tektury?

Ekologiczne wieszaki z tektury zajmują 3 razy mniej miejsca niż tradycyjny wieszak plastikowy, więc masz więcej miejsca w magazynie, sklepie, samochodzie.

 

Jak wytrzymałe są wieszaki tekturowe?

Wieszaki są ekologiczne, ale przede wszystkim bardzo wytrzymałe. Na wieszaku z tektury możliwe jest zawieszenie produktów nawet do 4 kilogramów.

 

Co zrobić ze starym wieszakiem z tektury?

Wieszak po pewnym czasie zużywa się, ale bez żadnych obaw ekologiczny wieszak można wyrzucić do odpadów papierowych 🙂